Warning: Declaration of YOOtheme\Theme\Wordpress\MenuWalker::walk($elements, $max_depth) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /home/solly/fiat.cn.ua/www/wp-content/themes/yootheme/vendor/yootheme/theme/platforms/wordpress/src/Wordpress/MenuWalker.php on line 112

СТО, ремонт, сервіс, технічне обслуговування


Ви хочете отримати якісний і професійний сервіс для Вашого автомобіля?

І при цьому Ви хочете, щоб ремонт зайняв мінімально короткий час?

Ми постійно вдосконалюємо якість приймання і обслуговування автомобілів: тепер Ви можете записатися на ремонт, або обслуговування на найбільш зручний для Вас час.

Технологічний рівень автомобілів з кожним роком неухильно зростає. Впроваджуються новітні системи безпеки, комфорту, зниження витрати палива і зменшення токсичності сучасних двигунів.

Відповідно до цього повинен зростати і рівень обслуговування та ремонту автомобілів.

Саме тому наш сервісний центр безперервно забезпечується новітнім діагностичним та сервісним обладнанням, а наші фахівці проходять тривалі курси підвищення кваліфікації.

 • Устаткування СТО

  • 4 поста по ремонту та обслуговуванню підвіски, двигунів, КПП, гальмівної системи, рульового управління та електрообладнання автомобілів.
  • пост по установці доп.обладнання (сигналізації, замки на КПП, автозвук, мультимедіа, ксенонове світло), шумоізоляції і тонування.
  • пост регулювання розвал-сходження 3-D (стенд "John Bean" вир-во США).
  • шиномонтажне і балансувальне обладнання ( "Ranger" вир-во США).
  • стенд з обслуговування та заправки автомобільних кондиціонерів ( "BOSCH" вир-во Німеччина).
  • стенд з промивки форсунок систем уприскування палива бензинових двигунів.
  • офіційні діагностичні сервісні комп'ютери "Fiat".
 • СТО "Mагр-Авто" гарантує

  1. Кожна робота на сервісі виконується в суворій відповідності із замовленням клієнта.
  2. Заявка виконується в узгоджені з клієнтом терміни. У разі несвоєчасного виконання замовлення, Вас повинні повідомити про це заздалегідь, повідомити причину і узгодити новий термін.
  3. Клієнт має право вимагати пояснення кожної позиції виставленого рахунку.
 • Форма оплати

  Готівковий, безготівковий розрахунок, або платіжна карта.

  Як показують опитування наших клієнтів - наші співробітники мають достатній досвід, щоб кваліфіковано і в усіх подробицях пояснити всі роботи, які були проведені на Вашому автомобілі, а також, що необхідно зробити найближчим часом.

  Більш детальну інформацію про обслуговування, ремонт, сервіс і вартість послуг для Вашого автомобіля Ви можете отримати зв'язавшись з нашим фахівцем.

 • Fiat

  У фахівців СТО "МАГР-Aвтo" є величезний практичний досвід технічного обслуговування і ремонту (СТО, ремонт, сервіс) автомобілів "Fiat". Роботи з діагностики ремонту та техобслуговування автомобілів "Fiat" виробляються в повній відповідності з вимогами заводу-виготовлювача. У роботі ми використовуємо рекомендовані заводом-виробником запасні частини і витратні матеріали, які пройшли суворий контроль якості і ідеально відповідають комплектації Вашого автомобіля.

  У нас ви зможете отримати вичерпну інформацію про технічний стан Вашого "Fiat", а фахівці відділу запасних частин допоможуть в підборі, пошуку та доставці в максимально короткі терміни будь-якої запасної частини, або аксесуара, тим самим заощаджуючи Ваш дорогоцінний час.

  CТО - Технічне обслуговування автомобілів "Fiat" проводиться кожні 15000 км. пробігу, або 1 раз на рік (в залежності від того, що настає раніше). Більш детальну інформацію про вартість планового ТО на Вашому автомобілі ви можете отримати, зв'язавшись з нашим консультантом.

Контакти